• (0432) 50-86-86
  • (067) 430-86-86
  • (063) 609-85-85
Регистрация

Foresta

Мотокоса Foresta FC-43 (72887000)
Мотокоса Foresta FC-43 (72887000)
Администратор
моя оценка:

Доброго дня, Віталій, ми дуже вдячні Вам за такий детальний відгук, ми впевненні, що Ваші коментарі та поради будуть корисними іншим споживачам. Дякуємо, що обираєте наш магазин.

Мотокоса Foresta FC-43 (72887000)
Мотокоса Foresta FC-43 (72887000)
Віталій Цімух
моя оценка:
использую: Два роки

Foresta FC-43 — яскравий представник доступних та надійних (!) мотокос, які після користувацької доукомплектації ранцевим пасом та надійнішою шпулею здатні на рівних змагатися із професійними монстрами від Oleo-Mac, Stihl та Husqvarna. Це не реклама, а об'єктивні враження (довелося власноруч попрацювати цією моделлю на площі 6 соток та покосити "травичку" зростом 2,5 метри). Так, нормальна бензинова мотокоса завжди важитиме більше електричних аналогів, але це дає можливість розвинути та підтримувати добрі м'язи ))) Щодо шумності вона не відрізняється від слабших 2-кВт електрокос, проте краще зносить рослинність. Заява виробника про заводське налаштування карбюратору задля покращення економічності — не порожні слова, а правда (баку на 1,2 літри вистачає на 80 — 120 хвилин роботи); також слід відзначити чудово спроектовану та виконану систему охолодження, яка не дозволить двигуну перегрітися, в яких би умовах він не працював. Ще один плюс — зручна кнопка економічного режиму, яка фіксує оберти двигуна на рівні 3000 — 3500 об/хв, що підвищує крутний момент, автономність, ресурс двигуна, зменшує шум та розвантажує палець оператора від постійного затискання гачка газу (до речі, напрочуд тугому та незручному).

Висока потужність, якість виконання, економічність, малошумність, зручна кнопка "Eco", доступна цінаДуже туга та маленька гашетка акселератору, схильність виробника заощаджувати на волосіні (1,6 мм для такої потужності — це просто смішно), відсутність ранцевого пасу у комплекті
Бензопила Foresta FA-40S (76641000)
Бензопила Foresta FA-40S (76641000)
Віктор
моя оценка:
использую: 2 паливних баки, (перший холостий хід з періодичною перегазовкою)

забиваеться тирсою карбюратор , злітає завідний шнур

цінапогана якість збірки, потреба доопрацювання
Опрыскиватель аккумуляторный Foresta BS-16 (67657000)
Опрыскиватель аккумуляторный Foresta BS-16 (67657000)
Олександр
моя оценка:
использую: 1 місяць

Обприскувач мені сподобався. Якісний пластик баку, мірні поділки відповідають дійсності, помпа качає Гуд. Телескопічна трубка слабувата, лямки врізаються від маси повного обприскувача. А от до магазину є питання. Відправили швидко, але заводська коробка з виду наче її собаки рвали, видно, що пакували тричі, щонайменше. Це видно по кількості шарів скотчу. Ще й на додачу не поклали гарантій талон (після мого дзвінка вислали навздогін). На мою думку обприскувач їхав не до мене першого, а добре покатався по неньці Україні.

Телескопічна трубка слабувата, лямки врізаються від маси повного обприскувачаТелескопічна трубка, лямки на плечі.
Список товаров для сравнения

Нет товаров в сравнении. Добавляйте товары к сравнению характеристик и выбирайте самый подходящий вам товар

Список избранных товаров

В данный момент Ваш список избранных товаров пуст.

Добавляя товары в список избранных у Вас будет быстрый доступ к ним через личный кабинет, для этого нужно войти в личный кабинет или зарегистрироваться.

Список просмотреных товаров

Здесь сохраняется информация о недавно просмотренных товрах. Вы пока не посмотрели ни одного товра.